Obory působnosti

Prostřednictvím naší celosvětové prodejní sítě, která se skládá z dlouholetých, kvalifikovaných a kompetentních servisních a prodejních partnerů, jsme schopni nabídnout našim zákazníkům řešení pro konkrétní odvětví a region.

Výrobky KLINGER Kempchen se používají celosvětově v celé řadě různých sektorů. Našim zákazníkům nabízíme řešení pro konkrétní odvětví a region prostřednictvím naší celosvětové prodejní sítě s dlouholetými, kvalifikovanými a kompetentními servisními a distribučními partnery. To umožňuje rychlý servis, optimalizované dodací lhůty a služby orientované na zákazníka. Nabízíme řešení pro následující průmyslová odvětví:

Zpracovatelský průmysl

Pro zpracovatelský průmysl je nanejvýše důležitá nepřetržitá výroba . S našimi revolučními a vysoce kvalitními výrobky vám pomůžeme zabránit neplánovaným odstávkám výroby.

Chemický průmysl

Těsnění KLINGER Kempchen splňují vysoké požadavky chemického a petrochemického průmyslu. Zaměřujeme se na zajištění bezpečnosti výrobních zařízení a životního prostředí poskytováním vysoce kvalitních a odolných produktů.

Ropný a těžařský průmysl

Požadavky ropného a plynárenského průmyslu na těsnicí technologii jsou rozmanité a extrémně vysoké. Jsme první volbou, pokud jde o bezpečnost a spolehlivost.

Infrastruktura

Vynikající tepelná odolnost a dlouhá životnost předurčují použití našich produktů v teplárenství, vodárenském průmyslu a průmyslu odpadních vod.

Energetika

V energetickém sektoru jsou pro spolehlivost procesů nezbytná vysoce kvalitní těsnění. KLINGER Kempchen proto nabízí bezpečná a spolehlivá řešení pro kombinované, větrné, solární a vodní elektrárny.

Papírenství a výroba celulózy

Používání kvalitních a vysoce spolehlivých produktů vede k optimalizaci procesů a k vysoké účinnosti v papírenském a celulózovém průmyslu.

Doprava

Odvětví dopravy těží z našich vysoce kvalitních, inovativních těsnění s dlouhou životností. Nabízíme technická řešení a certifikované výrobky také pro použití v extrémních podmínkách.

Farmaceutický průmysl

Ve farmaceutickém průmyslu jsou vysoké požadavky na čistotu a hygienu provozu. KLINGER Kempchen nabízí těsnění, která splňují výzvu odolávat různým mediím za měnících se teplotních i tlakových podmínek.

Potravinářský průmysl

Kromě bezpečnosti a spolehlivosti musí těsnění splňovat také přísné požadavky a omezení potravinářského a nápojového průmyslu. Také pro tuto oblast nabízí KLINGER Kempchen nejlepší možná řešení.